Natalia Stala

Natalia Stala, astrolożka, nauczycielka sztuki intuicyjnej, tarocistka, filozofka, oddana praktykująca dzogczen, miłośniczka qi gong.

W swoich warsztatach i tekstach łączy myśl Wschodu z Zachodem, teorię z własnym doświadczeniem.

W 2014 uzyskała dyplom rekomendowanego nauczyciela Vedic Art, co oznacza, że posiada uprawnienia do prowadzenie kursów I i II stopnia.

Studiowała malarstwo na Wydziale Artystycznym UMCS, jednak czuła, że bardzo ją nudzi trzymanie się wymogów akademickich. Dopiero połączenie duchowości i malarstwa okazało się być idealnym wyjściem. Bazując na swoich doświadczeniach stworzyła swoją własną metodę, w której sztuka jest narzędziem pomagającym zanurzyć się w teraźniejszości i odpocząć.

Inspiracje czerpie z buddyzmu, który praktykuje już od wielu lat, oraz z jogi klasycznej. Podstawowy tekst tej drugiej zna na wylot, gdyż od 6 lat go skrupulatnie analizuje w swojej pracy badawczej.

Jest autorką ponad 30 artykułów z zakresu filozofii Wschodu. Wzięła udział w około 20 konferencjach naukowych. Przez 5 lat uczyła studentów filozofii religii, pokazując im jak ważna jest praktyka, a suche teoretyczne rozważania nie mają wartości. Pisze do Czwartego Wymiaru i Nieznanego Świata.

Jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Badań nad Zachodnim Ezoteryzmem oraz Polskiego Towarzystwa Astrologicznego.

Ukończyła Szkołę Astrologii PTA, gdzie kształciła się u takich nauczycieli jak Jarosław Gronert i Piotr Piotrowski. Uzyskała również dyplom astrologa harmonicznego od Wojciecha Jóźwiaka.

Wzięła udział w kursie astrologii elekcyjnej oraz horarnej  w Warszawskiej Szkole Astrologii u Izabeli Podlaskiej-Konkel i Miłosławy Krogulskiej. Czerpała inspirację z lekcji astrologii hellenistycznej Chrisa Brennana, oraz warsztatów Benjamina Dykesa. Z zaangażowaniem słuchała wielu różnych wykładów dotyczących astrologicznej tematyki.

Prowadzi bloga siddhadesia.blogspot.com, na którym dzieli się swoją miłością do astrologii, oraz odcienietarota.pl, gdzie zgłębia tajniki kart.